В Слобідській громаді вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

Дата: 24.02.2023 15:17

Сьогодні, 24 лютого 2023 року - річниця початку повномасштабної війни, яку розпочала російська федерація проти України. Цей рік залишив глибокі шрами на наших серцях. Цей рік зробив нас сильнішими. Нашою зброєю стала сміливість, нашою бронею – згуртованість. У Слобідській громаді вшанували пам'ять Героїв, які боролись за незалежність нашої держави з 2014 року. За участі представників селищної ради, працівників культури, громадськості відбулась церемонія покладання квітів загиблим за Україну Героям.

Сьогодні ми вшановуємо кожного Героя, який віддав життя за Україну, за її свободу, за усіх нас.

Усі присутні, схиливши голови у хвилині мовчання, вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України під час російсько-української війни.

Низький уклін нашим Захисникам і Захисницям! Слава найкращій армії світу!