Уряд затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних

Дата: 27.02.2023 14:16

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року. Згідно з рішенням Уряду передбачається надання роботодавцям таких компенсацій:

1) компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

2) 50% фактичних витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати.

3) 50% мінімальної заробітної плати за відповідну особу за місяць. Деталі: http://surl.li/ewmka

Більш детальну інформацію можна отримати в спеціалістів Кодимського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості та тел.: (04867)2-67-13