На базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» розпочав роботу КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР з присвоєння/підтвердження кваліфікації за професією «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК».

Дата: 27.02.2023 14:32

Увага!
Оцінювання здійснюється відповідно до професійних стандартів і процедур присвоєння або підтвердження кваліфікації.
КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР здійснює:
- оцінювання і визнання результатів навчання осіб, зокрема здобутих шляхом неформальної або інформальної освіти;
- присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації за професією «Електрогазозварник»;
- визнання в Україні професійної кваліфікації за професією «Електрогазозварник», здобутої в інших країнах.
Здобувачі професії мають можливість пройти оцінювання і підтвердити не лише повну професійну кваліфікацію за професією «Електрогазозварник», а й часткові кваліфікації (за професійними компетентностями), які є складовими повної кваліфікації:
- «Ручне дугове зварювання плавким електродом ММА»
- «Напівавтоматичне зварювання у середовищі захисних газів MIG- MAG».
- «Аргонодугове зварювання неплавким електродом TIG».
- «Газове зварювання»
- «Газове різання».
- «Різання металів за допомогою електродугового різання».
Після проходження процедури оцінювання / підтвердження КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» видає СЕРТИФІКАТ встановленого зразка.
ЗАПРОШУЄМО:
отримати / підтвердити професійну кваліфікацію «Електрогазозварник» в КВАЛІФІКАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».
Більше про роботу КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» – на офіційному сайті www.profcentre.odessa.ua
Тел. для довідок:    (048) 705-44-24, 705-44-05