В СЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАТО ВИДАЧУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВПО.

Дата: 01.03.2023 14:49

Як повідомлялося раніше,  за підтримки начальника Одеської обласної військової адміністрації МАКСИМА МАРЧЕНКА, Подільський район отримав від Координаційного гуманітарного штабу при Одеській ОВА черговий вантаж гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів  для подальшого розподілення в територіальних громадах для ВПО. За дорученням начальника Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛА ЛАЗАРЕНКА, гуманітарним штабом при Подільській РВА продуктові набори, в залежності від кількості внутрішньо переміщених осіб, розподілені та видані всім територіальним громадам району.
    Сьогодні, 1 березня 2023 року в Слобідській селищній раді розпочато видачу продуктових наборів  ВПО, які зареєстровані та проживають у Слобідській громаді. Видача  здійснюється з розрахунку 1 набір на 1 особу. Наразі на території Слобідської громади зареєстровано та проживає 41 ВПО.