ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТА СУБ'ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ , ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ В СЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ!

Дата: 06.03.2023 13:56

За інформацією Подільського управління головного управління Держспоживслужби в Одеській області виявлено перевищення допустимого piвня Кадмію у риci для ризотто, що експортувався з Італї (виробник: Sapori Nostrani di Giorgio Turco, Italy; трейдер: WB Polska Sp. 7. 0.0.,Poland) до України (одержувач: ТзОВ «БЮРО ВИН», вул. Мечникова, 9, м. Київ, 01021).

У разі виявлення даної продукції в магазинах, просимо негайно припинити їх реалізацію та повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області: м. Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6, тел. +380 48 716 1301.