Володимир Зеленський узяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад.

Дата: 06.03.2023 08:19

Фото без описуФото без опису

"Ми зберегли функціональність держави. Ми зробили так, що наявність українського прапора означає і наявність нормального життя в Україні, нормальних соціальних можливостей. І коли ми звільняємо від ворога нашу землю, усі знають – і не тільки в Україні, – що ми повертаємо все. Повертаємо життя, повертаємо все, що потрібно людям: транспорт, звʼязок, соціальні виплати, медицину, постачання електрики й води. Ми відновлюємо інфраструктуру. Тисячі різних об’єктів, що були пошкоджені або зруйновані вщент окупантами, відновлені. Логістика держави перебудована. Так маємо діяти й надалі. Збільшувати можливості нашої держави й дуже швидко ухвалювати потужні рішення. Менше помилок і скоріше пришвидшувати перемогу».