ПРИВІТАННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ДОЦУЛЕНКО ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, КРАСИ І КОХАННЯ!

Дата: 08.03.2023 09:01

Дорогі і чарівні представниці жіноцтва Слобідської громади!

Прийміть щирі вітання зі святом Весни та Краси, що настає! Бажаю вам щастя, кохання і справжньої, так необхідної впевненості, що у нашому житті, у наших родинах, в Україні все буде гаразд. І цей день, і День матері у травні, і кожен кращий наш день ми, чоловіки, присвячуємо Вам!

Любимо вас, шануємо вас і дякуємо вам — нашим матерям, нашим дружинам, коханим і подругам, нашим донькам — усім найважливішим жінкам у нашому житті. Весна — в Україні. Вітаю вас з весною! Нехай збуваються мрії, панує натхнення, доброго Вам гумору і такої ж великої мудрості, яка оберігає нас усіх. Зі святом любові і надії, найчарівніші, найкращі у світі українські жінки!

З повагою, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.