За дорученням Слобідського селищного голови проводяться роботи з благоустрою території Слобідської громади.

Дата: 13.03.2023 12:45

Уже весна повноцінно вступила в свої права. Сьогодні, 13 березня проводяться роботи з благоустрою на території Слобідської громади. За дорученням Слобідського селищного голови комунальники разом з технічним персоналом закладу та підсобні робітники, які виконують роботи по направленню центру зайнятості проводять санітарну очистку території Слобідського ліцею.
Зокрема, здійснюється санітарна обрізка дерев, вивіз твердих побутових відходів та гілля. Роботи по благоустрою населених пунктів продовжуватимуться і надалі. Закликаємо усіх жителів, керівників установ та організацій  долучатися до прибирання.