Подільські рятувальники провели заняття із командою Юних рятувальників

Дата: 17.03.2023 11:11

Подільські рятувальники провели заняття із командою Юних рятувальників

До рятувальників в місті Подільськ завітала команда ДЮРП (дружини юних рятувальників-пожежних) одного з навчальних закладів міста. Співробітники ДСНС радо зустріли Юних рятувальників та приготували для школярів цікаве заняття. За допомогою відеосюжетів та друкованої продукції, розробленої ДСНС спільно із Дитячим фондом @Unicef Ukraine, пізнавальний захід для активних та допитливих школярів був настільки змістовним та цікавим, що діти були в захваті від кожного виду діяльності, який був запропонований: кросворди, ребуси, онлайн-ігри, тощо. Юні рятувальники зрозуміли, що можуть і молодшим діткам у своєму навчальному закладі донести цікаву, просту, але таку необхідну інформацію у досить доступній формі.

Далі фахівці Служби Порятунку запропонували зробити невеличку перерву, та переглядаючи мультфільми трохи посмакувати солодощів. І наприкінці, діти познайомились ближче із Службою Порятунку: пройшли пожежною частиною та дізнались як проходить чергування вогнеборців, приміряли бойовий одяг, побували в кабіні пожежного автомобіля та спробували подати воду.