Дата: 21.03.2023 11:22

10 пожеж сухої рослинності за добу в Одеському регіоні!

⭕️ 10 разів підрозділи Служби порятунку залучались на пожежі, спровоковані людиною!

⭕️ Варварські поняття, як прибирати відкриті територіі від сміття і сухої рослинності, не бажання жити в цивілізованому світі і розвиватися - саме така причина цих пожеж!

⭕️ Рятувальники надважко працюють в умовах війни, а зараз ще постійно відволікаються на пожежі, які можна було б легко уникнути!

🛑 Українці, не перетворюйтесь в окупантів, не знищуйте українські землі! І памятайте, що такі дії караються законом!