21 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ ПРИ СЛОБІДСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ.

Дата: 22.03.2023 10:12

За дорученням Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко та під керівництвом голови штабу, заступника Слобідського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Михеля 21 березня 2023 року відбулось чергове засідання Гуманітарного штабу при Слобідській селищній раді.
 На  засіданні Гуманітарного штабу, члени штабу визначили напрямки використання гуманітарної допомоги. Після пропозицій та обговорень, та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 року № 328 "Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання в умовах воєнного стану", з метою належного виконання Розпорядження Слобідського селищного голови від 28.02.2022 року № 213А, відповідно до протоколу засідання гуманітарного штабу від 21.03.2023 року № 07 визначеноно, що з 23.03.2023 року по 24.03.2023 року за рахунок утвореного залишку гуманітарної допомоги провести видачу  допомоги у вигляді продуктових наборів виключно для ВПО, відомості про яких включені до Єдиної інформаційної бази даних про ВПО та які прибули з інших областей України, де ведуться бойові дії та дітям інвалідам. Видача  гуманітарної допомоги проводиться відповідно до графіку.