У Криму ростуть проукраїнські настрої

Дата: 27.03.2023 14:37

На вулицях тимчасово окупованих населених пунктів півострова суттєво побільшало жовтих стрічок, патріотичних графіті та листівок з антивоєнними закликами. У такий спосіб небайдужі громадяни дають зрозуміти, що повернення півострова під контроль України неминуче.

▪️Помітно активізувався партизанський рух. Це свідчить про високий моральний дух патріотично налаштованих кримчан.

▪️Тим часом російські ставленики та військове командування в страху вивозять свої сім’ї та розпродують майно. Бо бояться.

▪️Свій страх намагаються компенсувати збільшенням кількості військової техніки на півострові. Морське узбережжя поступово перетворюють на лінію оборони. Тож найімовірніше, що цьогорічний сезон відпочинку в Криму буде зірваний.

▪️Тим часом українська влада закликає кримчан бути уважними й обережними, не піддаватися на жодні провокації. За можливості повідомляти про місце перебування ворога чи його техніку. Зробити це можна за допомогою чат-боту «єВорог» або платформи Центру національного спротиву.

▪️Деокупація Криму обов’язково станеться! Незабаром. Ми це зробимо. Усі разом!