Задекларована праця допомагає розвивати бізнес, трудові і соціальні права та захист від незаконного звільнення.

Дата: 29.03.2023 14:57

Бажаєте отримати допомогу від держави на розвиток свого бізнесу?
Відмовляйтеся від незадекларованих працівників та зарплат «у конверті». Компенсації можливі виключно при виплаті офіційної заробітної плати.
Тільки офіційно оформлюючи своїх працівників ви можете розраховувати на підтримку держави!

Задекларована праця = трудові і соціальні права. Працювати за трудовим договором – вигідно!
З моменту укладення трудового договору ви – найманий працівник, який має трудові права й соціальні гарантії.
Працюючи офіційно, ви можете поєднувати роботу з навчанням у школі, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, в аспірантурі, підвищенням кваліфікації. Закон передбачає оплачувані відпустки чи можливість взяти вільні від роботи дні без оплати
або з частковою оплатою під час сесії.