ПРОВЕДЕННЯ ІНСТРУКТАЖУ НА ПРОТИПОЖЕЖНУ ТЕМАТИКУ В СЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ.

Дата: 30.03.2023 14:08

З метою забезпечення безпеки життєдіяльності населення Слобідської громади, 28.03.2023 року провідним спеціалістом та фахівцями із соціальної роботи Слобідської селищної ради проведено інструктаж одиноких громадян, багатодітних родин, громадян похилого віку щодо дотримання вимог пожежної безпеки в побуті та діями при виникнені пожежі. Організатори заходу відвідали оселі  громадян та нагадали їм про необхідність дотримання правил пожежної безпеки. Такі інструктажі, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади та проводитимуться вподальшому. В ході проведення інструктажу розповсюджено інформаційні листівки на протипожежну тематику.
   В приміщенні Слобідської селищної ради облаштовано куточок з пожежної безпеки з безпеки життєдіяльності населення, де кожен мешканець, який звертається до сектору соціального захисту населення має можливість ознайомитися з інформацією про правила пожежної безпеки, роз'ясненнями поведінки в побуті та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.