ПРИВІТАННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ.

Дата: 16.04.2023 05:54

Шановні жителі Слобідської громади!

Щиро вітаю вас зі світлим Воскресінням Христовим! У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною. У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать для найрідніших.

Для кожного з нас це свято - очищення душі, духовного зміцнення і великої віри. Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і вірною любов’ю.

У Великодні дні ми щиро дякуємо Богу за хвилини радості, але водночас просимо сил у випробуваннях. Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду, щасливий погляд кожного захисника держави, кожного, хто працює на її утвердження, кожного, хто не мислить себе поза Україною.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями,

Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.