УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ.

Дата: 17.04.2023 09:37

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Слобідської селищної територіальної громади.
У зв’язку з виконанням цих робіт:

20.04.2023 з 8:00 до 19:00 год. в селі Мала Слобідка буде відключення електроенергії наступних вулиць: вул. Б.Хмельницького, вул. Виноградна, вул. Грушева, вул. Л.Українки вул, вул. М.Слобідка, вул. Маліхова , вул. Миру , вул. Перемоги , вул. Першотравнева , вул. Польова , вул. Прибережна , вул. Садова , вул. Шевченка , вул. Шкільна , вул. Шляхетна, вул. Я.Бурлаки.

20.04.2023 з 8-00 до 19-00 год. с. Правда буде відключення електроенергії наступних вулиць: вул. Гагаріна , вул. Космонавтів , вул. Правда, вул. Терешкової.

20.04.2023 з 8-00 до 19-00 год. смт. Слобідка буде відключення електроенергії наступних вулиць: вул. 1-го Травня, вул. Весела, вул. Вокзальна, вул. Героїв Вітчизни, вул. Гоголя, вул. Дружби, вул. Європейська, вул. Квітнева, вул. Лісна, вул. Садова, вул. Спортивна, вул. Челюскіна, вул. Чкалова, вул. Шевченка, пров. Героїв Вітчизни, пров. Панчукова, пров. Садовий, пров. Спортивний.

20.04.2023 з 8-00 до 19-00 год. с. Тимкове буде відключення електроенергії наступних вулиць: вул. 8-го Березня, вул. 9-го Травня, вул. Базарна, вул. Вишнева, вул. Гоголя, вул. Грушевського, вул. Губарєва, вул. Дачна, вул. Залізнична, вул. Зарічна, вул. Калинова, вул. Лесі Українки, вул. Молодіжна, вул. Північна, вул. Прикордонна, вул. Садова, вул. Сонячна, вул. Спортивна, вул. Тимково, вул. Центральна, вул. Шевченка вул, вул. Шкільна, пров. Джерельний, пров. Зарічний, пров. Медовий, пров. Поштовий.

20.04.2023 з 8-00 до 19-00 год. с. Кирилівка буде відключення електроенергії наступних вулиць: вул. Центральна.