ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА.

Дата: 17.04.2023 10:53

Сьогодні, 17 квітня 2023 року, черговий робочий тиждень селищний голова Віктор Доцуленко розпочав з робочої наради за участю секретаря селищної ради Тетяни Пан, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Михеля та керівників комунальних підприємств Олександра Ракухи та Олександра Полякова. У ході наради були обговорені нагальні питання сьогодення громади. Усі структурні підрозділи та комунальні підприємства селищної ради працюють у посиленому режимі.

Під час наради розглядались такі питання:

• про виконавську дисципліну, вчасне опрацювання листів та запитів від установ, організацій, громадян і органів влади;
  • про роботу об’єктів критичної інфраструктури;
  • про роботи з благоустрою населених пунктів, зокрема, до проведення поминальних днів в Слобідській громаді приведення у порядок відповідно до санітарних норм і правил територій кладовищ;
  • про підготовку проєктів рішень до позачергового засідання сесії  селищної ради,  засідання якої заплановане на 25 квітня;
  • про заходи з проведення мобілізації;

За результатами наради селищний голова надав відповідні доручення.