Сьогодні святкує свій День народження Генеральний прокурор України АНДРІЙ ЄВГЕНОВИЧ КОСТІН!

Дата: 17.04.2023 13:00

17 квітня - свій День народження святкує Генеральний прокурор України АНДРІЙ ЄВГЕНОВИЧ КОСТІН!

Депутатський корпус, виконавчий апарат Слобідської селищної ради та мешканці громади приєднуються до привітань з щирими побажаннями міцного здоров’я, творчої наснаги, сил і невичерпної енергії на нові звершення! Бажаємо Вам, шановний Андрію Євгеновичу, успіхів у Вашій нелегкій роботі! Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!  Нехай завжди поруч будуть надійні друзі та партнери, а доля дає вам натхнення, бадьорості на многая і благая літа! Віримо: попереду мир і Перемога, а отже – плідна робота на благо незалежної, проєвропейської держави.

З Днем народження!

З повагою Слобідський селищний голова, депутатський корпус, виконавчий апарат Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.