Спорт – запорука здоров’я вашої дитини!

Дата: 21.04.2023 11:09

Не секрет, що спорт дуже корисний і корисний не тільки для дорослих, а і для дітей. Дехто може сказати, що займатись спортом дітям не потрібно, адже вони ведуть дуже активний спосіб життя, але фізичні заняття допомагають дитині не тільки стати здоровішою та зміцнити імунітет, але й набратись впевненості, вольових якостей, навчитись дисципліні та взаємодії з однолітками.

Слід відмітити, що в дошкільному закладі ЗДО «Дзвіночок» Слобідської селищної ради, вихователі закладу велику увагу приділяють  фізичному вихованню діток, адже спорт надає впевненості в собі, діти стають витривалішими, легше долають навантаження в буденному житті, починають ставити свої маленькі цілі і досягати їх.

Дякуємо нашим вихователям за доброту сердець і  увагу до кожної дитини ! Пишаємось нашими дітками !