Участь Слобідського селищного голови та керівників структурних підрозділів в онлайн-нараді щодо утворення мережі ЦНАП.

Дата: 21.04.2023 14:40

21.04.2023 Слобідський селищний голова разом з секретарем селищної ради, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керівниками структурних підрозділів селищної ради взяли участь в онлайн-нараді, яка організована управлінням цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації обласної державної адміністрації. Темою наради було утворення Центрів надання адміністративних послуг до 1 січня 2024 року громадами з населенням менше 10 тисяч. Слобідська громада включена до переліку , яким необхідно до вказаного терміну утворити ЦНАП.

За інформацією виступаючого, в понеділок всім громадам буде направлено листа з вимогами щодо опрацювання даного питання та контактну інформацію осіб, які будуть надавати допомогу з питань створення мережі ЦНАП.