Дата: 25.04.2023 11:09

25.04.2023 року під головуванням Слобідського селищного голови відбулась робоча нарада. В ході проведення наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період. Усі учасники наради доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та визначили пріоритети на найближчу перспективу.  Основною темою наради було питання щодо наявності окремого приміщення для здійснення діяльності Центру надання адміністративних послуг, який необхідно утворити до 01.01.2024 року. Також обговорювались фінансові питання щодо матеріально-технічного забезпечення Центру відповідно до вимог законодавства.

Селищним головою було акцентовано увагу щодо якісної підготовки матеріалів для проведення засідання сесії, яке відбудеться сьогодні та стан виконавської дисципліни, організацію документів контролю, а саме дотримання термінів виконання контрольних документів та надання якісної інформації на їх виконання до структур вищого рівня. Наголошено на персональній відповідальності працівників ради за виконання своїх посадових обов’язків. По завершенню робочої наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.