Служба у справах дітей Слобідської селищної ради висловлює вдячність Благодійному фонду "Фонд громад "РІДНЯ".

Дата: 27.04.2023 12:50

Війна — це стрес не тільки для дорослих, які все розуміють, але й для дітей. Тому дуже важливо забезпечити малечу турботою, ростити їх в опіці та підтримці. Особливої турботи потребують дітки, чиї батьки захищають країну, які віддали своє життя та здоров’я за свободу країни та українського народу.

Завдячуючи Благодійному фонду "Фонд громад "Рідня",  асоціації "Медична та благодійна допомога Франція-Украïна" - Aide Médicale&Caritative France-Ukraine, компанії «СанАгро Україна», кредитній спілці «Вигода» дитина важкопораненого Героя - воїна Слобідської громади Подільського району Одеської області Герлак Валерія Анатолійовича отримала адресну гуманітарну допомогу у вигляді нового брендового одягу.

Щиро дякуємо БФ «Фонд громад «Рідня» та його Європейським партнерам за допомогу та підтримку дітей Слобідської громади, за титанічну роботу, небайдужість, а головне – за хвилини маленьких радощів, які ви даруєте нашим діткам. Нехай Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Разом до Перемоги!