В Слобідській селищній раді відбулася робоча нарада з представниками відділу ЗНС Подільського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області

Дата: 02.05.2023 12:38

2 травня 2023 року в Слобідській селищній раді відбулася робоча нарада з представниками відділу ЗНС Подільського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області: заступником начальника управління, полковником служби цивільного захисту Олександром Оровцем, головним інспектором відділу Сергієм Антоновим, провідним інспектором відділу Даніелем Кістером та головним інспектором відділу Андрієм Кльованом.
 За дорученням Слобідського селищного голови участь у нараді взяли заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталій Михель, начальник  КУ «Місцева пожежна команда Слобідської селищної ради» Олександр Поляков,  бухгалтер установи Наталя Ткач та член комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Слобідської селищної ради Олена Богородова.
 Під час зустрічі обговорили питання щодо організації роботи КУ «Місцева пожежна команда Слобідської селищної ради», відпрацювання документів з питань цивільного захисту та інші організаційні питання.
 Проведення таких спільних нарад дає можливість ще оперативніше реагувати на виникнення різноманітних надзвичайних подій, в тому числі пожеж, у найвіддаленіших населених пунктах району – наголосив  заступник начальника управління Олександр Оровець.