Роботи з благоустрою Слобідської громади продовжуються.

Дата: 03.05.2023 11:29

У зв’язку зі сприятливими погодними умовами роботи з благоустрою Слобідської громади продовжуються. Сьогодні, технічний персонал селищної ради разом з підсобними працівниками, які працюють на території Слобідської громади по направленню з центру зайнятості проводять роботи з наведення санітарного стану території дитячого майданчику та скверу біля приміщення селищної ради. Наводять лад на клумбах, фарбують альтанки, проводять побілку дерев та бардюрів.

Активно ведуться роботи з благоустрою й у селах нашої громади. Старости сіл, разом з працівники закладів культури, освіти та небайдужими жителями продовжують прибирання населених пунктів.

Закликаємо усіх жителів громади долучатися до весняних робіт з впорядкування населених пунктів, прибудинкових територій. Адже кожен з нас хоче жити у громаді, де чисті та затишні вулиці, доглянуті пам'ятники, впорядковані зелені зони. Зробимо разом територію нашої громади чистою та привабливою!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису