Вітання селищного голови з Днем Європи!

Дата: 09.05.2023 10:17

Шановна громадо!
Щиро вітаю європейську Україну з Днем Європи!

Українці твердо запевнили про свій вибір – жити і будувати успішне майбутнє у європейській родині. Адже у нас багато спільного: історія, культура, традиції і цінності. І сьогодні, ми  рішуче повертаємось в Європу, до європейської родини народів. Повертаємося, бо Україна завжди там була. Ми вшановуємо нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм.
  Знаємо, що Європа починається з кожного із нас, із нашої готовності слідувати європейським правилам та нормам. Нас єднає те, що саме Україна сьогодні стоїть на передовій захисту демократичної та вільної Європи від тоталітарної азійської Московії.      Переконаний, що наш працелюбний та мудрий народ із своїми традиціями успішно увійде у європейську спільноту та стане її окрасою.
    І цей день - це чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Дякуємо Європі та всьому світові за підтримку! Разом – до перемоги у війні за незалежність, відновлення миру та демократичні цінності!
   Бажаю всім нам скорішої перемоги, здоров’я, життєвих сил, добробуту, впевненості у завтрашньому дні та здійснення всіх планів і задумів!
Разом перемогли нацизм, разом переможемо московський рашизм.

З повагою - селищний голова Віктор Доцуленко.