Інформаційно-профілактичний рейд помешкань сімей , які перебувають в складих сімейних обставинах Слобідської громади.

Дата: 11.05.2023 10:21

Начальник служби у справах дітей Слобідської селищної ради Козак С.В разом з старшим інспектором СЮП ВП №1 Подільського РУП ГУНП в Одеській обасті Жук Л.І., начальником Слобідської МПК Поляковим О.О. та головним інспектором ДПН ВЗНС Подільського ГУ ДСНС України в Одеській області Сплавським М.П. провели інформаційно-профілактичний рейд помешкань сімей , які перебувають в складих сімейних обставинах в селі Тимків та селі Кирилівка Слобідської селищної ради.
   Під час даного заходу було проведено навчання діям у надзвичайних ситуаціях, роз'яснені правила пожежної безпеки та цивільного захисту, правила обслуговування та користування пічного опалення, правила безпечної поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів, правила безпечного поводження на водних об'єктах та алгоритм дій при оголошенні сигналу "Повітряна  тривога".
  Також проведено бесіди щодо невиконання батьківських обов'язків, попередження  та недопущення домашнього насильства,булінгу. Особливу увагу було приділено родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітним, опікунським сім'ям, людям похилого віку та іншим особам, які відносяться до групи ризику.
  Слід відмітити, що більшість родин, які були відвідані, належно виконують свої батьківські обов'язки, але нажаль виявлено випадки щодо попередження  родин, які неналежно здійснюють виховання та нагляд за своїми  малолітніми дітьми. По факту виявлених порушень було  складено 2 адміністративних протоколи та надано терміни щодо усунення недоліків.