Участь селищного голови в онлайн-засіданні робочої групи з питань моніторингу створення центрів надання адмінітративних послуг в Одеській області.

Дата: 12.05.2023 12:35

Фото без описуФото без опису

12 травня 2023 року Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко разом з державним реєстратором селищної ради ( відповідальною особою за створення ЦНАП Слобідської селищної ради ) Оленою Яворською взяли участь в онлайн-засіданні робочої групи з питань моніторингу створення центрів надання адмінітративних послуг в Одеській області. Засідання проведено управлінням цифрового розвитку, цифрових транформацій і цифровізації Одеської обласної державної адміністрації. Зазначено, що до складу робочої групи, крім  фахових спеціалістів увійшли і керівники районних державних адміністрацій. Складено план - графік виїзду робочої групи на місця, для допомоги та контролю організації роботи по створенню ЦНАП в громадах. Виїзд робочої групи в громади планується після узгодження з керівником району та громади. Наголошено на вчасну підготовку установчих документів Центру для затвердження їх на сесії ради.