ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ДОЦУЛЕНКО.

Дата: 15.05.2023 10:30

Сьогодні, 15 травня 2023 року  робочий тиждень селищний голова Віктор Доцуленко розпочав з робочої наради за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Михеля та керівників комунальних підприємств Олександра Ракухи та Олександра Полякова. У ході наради були обговорені нагальні питання сьогодення громади. Усі структурні підрозділи та комунальні підприємства селищної ради працюють у штатному режимі.

Під час наради розглядались такі питання:

• про виконавську дисципліну, вчасне опрацювання листів та запитів від установ, організацій, громадян і органів влади;
  • про роботу об’єктів критичної інфраструктури;
  • організація роботи гуманітарного штабу. Видача чергової партії гуманітарної допомоги, яка отримана від Одеського обласного гуманітарного штабу. Селищний голова наголосив, що допомагати усім, хто сьогодні потребує нашої допомоги це наш безпосередній обов’язок і наша місія, тому робота в цьому напрямку проводиться  під постійним контролем селищного голови;
  • Проведення робіт з ремонту, реконструкції та облаштування приміщення для розміщення центру надання адміністративних послуг.

За результатами наради селищний голова надав відповідні доручення та визначив основні завдання до виконання на наступний тиждень.