Слобідська громада

Одеська область, Подільський район

Засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради: надання висновку органу опіки та піклування Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт

Дата: 17.05.2023 12:16
Кількість переглядів: 48

Фото без опису

Селищна рада надає особливу увагу захисту прав дитини і забезпеченню їхнього благополуччя. У рамках цього зобов'язання під головуванням селищного голови Віктора ДОЦУЛЕНКА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися важливі питання, пов'язані з визначенням місця проживання неповнолітньої дитини та затвердженням індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт.

Одним із ключових питань, які розглядалися на засіданні, було визначення місця проживання неповнолітньої дитини. Комісія вивчила всі обставини ситуації, зокрема умови проживання батьків та родини дитини, їхню здатність забезпечити належні умови для виховання та розвитку. Також були враховані побажання самої дитини, її психологічний стан та бажання жити у певному оточенні. Після ретельного аналізу всієї наявної інформації, комісія прийняла рішення та надала висновок органу опіки та піклування Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області щодо визначення місця проживання неповнолітньої дитини. Це рішення ґрунтувалося на найкращих інтересах та добробуті дитини, забезпечуючи їй стабільне та безпечне оточення.

Ще одним важливим аспектом, який був розглянутий на засіданні, було затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт. Кожна дитина-сирота, має право на індивідуальний план, який враховує її потреби, інтереси та особливості.

Комісія провела детальний аналіз кожного індивідуального випадку та врахувала всі можливі фактори, що впливають на дитину. Плани соціального захисту містять комплекс заходів, спрямованих на забезпечення добробуту та розвитку дитини.

Важливо зазначити, що розробка індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт здійснюється у тісній співпраці з батьками (якщо вони є), опікунами, педагогами, медичним персоналом та іншими зацікавленими сторонами. Це забезпечує гармонійний та комплексний підхід до забезпечення добробуту дитини та її розвитку.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини є важливою платформою для обговорення та прийняття рішень, спрямованих на забезпечення добробуту та захисту дітей. Робота комісії базується на принципах дитячих прав, міжнародних стандартах та національному законодавстві, що регулює цю сферу.

Наприкінці засідання комісії були сформульовані рекомендації та пропозиції щодо подальших кроків та виконання затверджених рішень. Комісія рекомендує відповідним службам та органам забезпечити належне виконання висновку органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання дитини.

Стосовно індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, комісія рекомендує забезпечити їхню виконавчу реалізацію шляхом взаємодії з відповідними службами та фахівцями, включаючи освітні установи, медичні заклади та інші організації. Також необхідно забезпечити систематичний моніторинг та оцінку результатів реалізації цих планів з метою внесення необхідних коректив та забезпечення ефективності їхнього впровадження.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради має велике значення для забезпечення належного захисту та підтримки дітей. Він сприяє забезпеченню справедливих та обґрунтованих рішень щодо визначення місця проживання дитини та розробки індивідуальних планів соціального захисту. Комісія продовжуватиме свою роботу, спираючись на принципи прав дитини та кращі практики у сфері захисту дітей.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради відіграють ключову роль у створенні сприятливих умов для дітей, які потребують особливої уваги та захисту. Це важлива ініціатива, спрямована на забезпечення добробуту, розвитку та безпеки дітей-сиріт у громаді.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних