Засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області

Дата: 17.05.2023 15:04

Засідання виконавчого комітету селищної ради є важливою подією, що сприяє розвитку і добробуту місцевої громади. Це форум, на якому обговорюються ключові питання, ставляться завдання та плануються стратегічні кроки для поліпшення якості життя мешканців. 17 травня 2023 під головуванням селищного голови Віктора ДОЦУЛЕНКА пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області. На засіданні були розглянуті питання:

1. Про затвердження Висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання неповнолітньої дитини.

2. Про надання матеріальної грошової допомоги мешканці Слобідської селищної ради .

3. Про затвердження Програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства Слобідської селищної ради на 2023-2025 роки.

4. Про безоплатну передачу матеріально-технічних засобів з балансу Слобідської селищної територіальної громади на баланс військової частини А7346.

5. Про  організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території  Слобідської  селищної територіальної громади.

6. Про підготовку об’єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення Слобідської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.