ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЛОБІДСЬКОЇ ГРОМАДИ, КЕРІВНИКІВ УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПІДПРИЄМСТВ!

Дата: 23.05.2023 10:44

Внаслідок зупинки в плановий ремонт 16.05.2023 чергового енергоблоку на Рівненський атомній електростанції ( енергоблок №3 Рівненської АЕС ) в об'єднаній енергосистемі України прогнозується дефіцит потужностей, в першу чергу, під час проходження вечірнього максимуму споживання, протягом всього весняно-літнього періоду.

Враховуючи зазначене, просимо повернутись до виконання наступних заходів:

- запровадження максимальної економії електроенергії для освітлення конструкцій елементів зовнішньої реклами, вивісок, вітрин, інформування всіх відповідних підприємств, установ, організацій;

- обмеження освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та об’єктів соціальної сфери;

- обмеження використання побутових приладів з великою енергоємністю у пікові години.