Допоможи енергетикам - споживай розумно!

Дата: 24.05.2023 11:08

Кожна сім’я вдома має побутову техніку, яка створює нам комфорт. До вашої уваги перелік домашніх помічників, які водночас є найбільш потужними споживачами енергії.

Використовувати такі прилади найкраще упродовж дня почергово, обмежуючи використання у пікові години з 19:00 до 22:00 включно. Цим ви полегшите енергосистемі можливість відновитися після 6 місяців масованих атак на енергооб’єкти. Адже зараз енергосистема в активній фазі лікування, щоб до наступної зими стати здоровішою.

Допомогти у лікуванні може кожен: варто лише правильно розподілити роботу домашніх електропомічників, зменшивши їх використання у вечірні години.

Ця корисна звичка не лише допоможе енергосистемі, але й дозволить вам зекономити на оплаті за електроенергію. Адже при наявності двозонного лічильника, вартість електроенергії у нічній зоні удвічі дешевша, ніж у денній. Тож заощаджуйте, допомагаючи енергетикам ремонтувати енергоблоки і балансувати енергосистему.

Телеграм-канал "Укренерго" https://t.me/Ukrenergo