УВАГА! ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА СЛОБІДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Дата: 29.05.2023 14:29

Увага! Слобідською селищною радою оприлюднено проєкт рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів, які будуть діяти на території Слобідської   селищної ради Подільського району Одеської області».

Ознайомитись з проєктом рішення можна за посиланням: https://slobidska-gromada.gov.ua/main/ (розділ: «Регуляторна політика», підрозділ: проєкти регуляторних актів ( проєкти рішень )

Відповідно до повідомлення про оприлюднення регуляторного акта, пропозиції та зауваження до проєкту відповідного рішення Слобідської селищної ради приймаються до 23 червня 2023 року :

-поштою на адресу: 66050, Одеська обл., Подільський район, смт Слобідка, вул. Незалежності, буд. 2

-на електронну адресу: slobidkasrada@gmail.com

- за телефоном:  048672-71-54.