УВАГА! ГРАФІК ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В ЧЕРВНІ МІСЯЦІ 2023 РОКУ ПО СЕЛИЩУ СЛОБІДКА.

Дата: 31.05.2023 10:17

Шановні мешканці смт Слобідка!

За інформацією КП «Водоканал Слобідка», в ЧЕРВНІ місяці 2023 року вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору буде здійснюватись відповідно графіку:

-  східна частина селища до залізничної колії – 20 ЧЕРВНЯ 2023 року.

- західна частина селища після залізничної колії – 16 ЧЕРВНЯ 2023 року.

При виникненні будь-яких запитань просимо звертатись до КП «Водоканал Слобідка» за адресою: смт Слобідка, вул. Незалежності, 2, або за телефоном: 04867-2-72-24.