Важлива інформація! Не перебувайте на вулиці під час комендантської години!
Шановна Слобідська громадо!
Не забуваємо про те, що війна триває і пам’ятаймо, що ми знаходимося на кордоні за декілька десятків кілометрів з невизнаною ПМР, територією, яка для нас не є безпечною. Тому дотримання вимог та правил життя для нас, у стані війни, є вкрай важливим. Прикро,що не всі це розуміють. Нам потрібно усвідомити, що ворог підступний, і може завдати удару у будь-який момент. Розслаблятися зарано, пам’ятайте про це! Ціною нехтування правил безпеки може стати ваше життя чи життя близьких та оточуючих.
В зв'язку з подовженням часу дії комендантської години з 1 березня 2023 року ( з 0-00 год. до 5-00 год ) вкотре закликаємо обмежити перебування на вулицях в цей період. Ці обмеження запроваджені з метою забезпечення громадської безпеки, попередження загрози життю, а також підтримання порядку у часи, коли існує підвищений ризик. Пам'ятайте про це!
Якщо вам необхідно виїхати з будинку в цей період, переконайтеся, що у вас є відповідна перепустка або документ, який підтверджує вашу необхідність бути на вулиці. Важливо дотримуватися всіх вимог інструкцій та співпрацювати з владою, щоб забезпечити громадську безпеку та ефективне функціонування в період обмежень.
Дотримуючись зазначених вимог та заходів, ми допомагаємо забезпечити нашу власну безпеку.