Проведена робоча нарада щодо організації спільних систематичних профілактичних  заходів, зокрема під час літніх канікул.

Дата: 12.06.2023 12:50

Літні канікули - це час, коли школярі та студенти насолоджуються заслуженим відпочинком від навчання. Однак, цей період також може приховувати певні ризики для молоді, особливо в умовах, коли вони мають більше вільного часу та можуть знаходитися поза наглядом дорослих. З метою забезпечення безпеки та профілактики небажаних ситуацій у громаді, проведення профілактичних рейдів в цей період стає надзвичайно важливим.

Сьогодні, 12 червня 2023 року, на виконання Наказу Одеської обласної державної ( військової ) адміністрації та за дорученням Слобідського селищного голови проведена робоча нарада щодо організації спільних систематичних , зокрема під час літніх канікул, профілактичних  заходів. В нараді взяли участь начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоровя, начальник служби у справах дітей, головний спеціаліст служби та провідний спеціаліст сектору соціального захисту населення Слобідської селищної ради.

Учасники наради визначили необхідним проведення профілактичних рейдів в громаді під час літніх канікул для забезпечення безпеки та благополуччя молоді. Ці заходи допоможуть запобігати злочинності, вживанню наркотиків та алкоголю та запобігти негативним проявам у дитячому середовищі.

Проведення профілактичних рейдів є вкрай важливим елементом забезпечення безпеки та добробуту молоді під час літніх канікул.