Щодня о 9 ранку вшановуємо пам’ять загиблих.

Дата: 14.06.2023 09:01

Зупинись перехожий! Щодня о 9 ранку вшановуємо пам’ять загиблих. Щодня на мирній українській землі гинуть воїни, які захищають територіальну цілісність та незалежність Української держави, гинуть цивільні люди, серед яких – безневинні діти.

Щодня о 9 годині ранку триває загальнонаціональна хвилина мовчання. Вшанувати пам’ять загиблих – обов’язок кожного громадянина.

Закликаємо мешканців та гостей громади не бути байдужими та виконувати загальні правила вшанування пам’яті загиблих: зупинитися, схилити голову, пом’янути невинно убієнних.