Продовження проведення профілактичних заходів "Безпечне літо - 2023" в Слобідській громаді.

Дата: 14.06.2023 14:38

Літо - це час радості, відпочинку та пригод для дітей. Але разом з ним приходять і ризики, пов'язані з безпекою. З метою забезпечення безпеки та добробуту дітей під час літніх канікул проводяться профілактичні заходи . Службою у справах дітей Слобідської селищної ради продовжується проведення профілактичних заходів "Безпечне літо - 2023", спрямованих на забезпечення безпеки, здоров'я та розвитку дітей під час літніх канікул.
  Так,14.06.2023 року, на виконання розпорядження голови (начальника ) Подільської районної державної ( військової ) адміністрації Михайла Лазаренко "Про проведення у Подільському районі профілактичних заходів "Безпечне літо - 2023" та за дорученням Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко Службою у справах дітей Слобідської селищної ради проведено рейд, в результаті якого відвідано сім'ї опікунів, багатодітні та прийомні сім'ї. Він охоплює різноманітні аспекти безпеки, включаючи безпеку на воді, попередження дитячого травматизму під час літніх канікул, протипожежна безпека в побуті, питання мінної безпеки та дотримання правил дорожнього руху.
  Проведення профілактичних заходів "Безпечне літо 2023" свідчить про велике значення безпеки та добробуту дітей та створить стимулююче середовище для розвитку дітей під час літніх канікул. Робота в цьому напрямку в Слобідській громаді буде продовжуватися.