ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ. ЦЕ МОМЕНТ, КОЛИ МИ ЗАМОВКАЄМО, ЩОБ ДАТИ ПРОСТІР НАШИМ ДУМКАМ ТА СПОГАДАМ ПРО ТИХ, ХТО ВЖЕ НЕ З НАМИ.

Дата: 19.06.2023 09:00

Хвилина мовчання….. Це момент, коли ми сповна усвідомлюємо невимовну втрату, яку пережили наші співвітчизники. Це час, коли слова стають зайвими, але наші серця сповнені сумом та повагою. Ми згадуємо тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої країни. Вони були синами і дочками, батьками та друзями, які були сильні, відважні та безкорисливі.

Це момент, коли ми замовкаємо, щоб дати простір нашим думкам та спогадам про тих, хто вже не з нами. Це також час роздуму про цінність миру та потребу у єдності, щоб запобігти подібним трагедіям у майбутньому.

Нехай наші молитви й думки досягнуть висот, і нехай загиблі завжди будуть в наших серцях.