КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради» запрошує на ПОСТІЙНУ РОБОТУ.

Дата: 21.06.2023 09:56

КНП «Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради»
запрошує на ПОСТІЙНУ РОБОТУ до свого колективу:
-лікаря- терапевта
-лікаря-невропатолога
-лікарів-анестезіологів
-лікаря- педіатра
-лікаря- неонатолога
-лікаря- офтальмолога, в т.ч.дитячого
-лікарів медицини невідкладних станів
-лікаря УЗД
-лікаря-патанатома
-лікаря-хірурга
-лікаря фізичної та реабілітаційної медицини
-лікаря-фізіотерапевта
-фізичних терапевтів
-ерготерапевта
-лікаря-психолога/ або лікаря-психотерапевта/ або клінічного психолога/ або психолога.
Умови оплати праці лікарів від 20 000 грн. (та інші доплати, заохочення).
Кваліфікаційні вимоги до фахівців в новій галузі «Медичної реабілітації»
- ЛІКАР ФІЗИЧНОЇ та РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ: повна вища освіта (магістр) в галузі освіти «Охорона здоров’я», спеціальності «Медицина».
Спеціалізація за фахом «Фізична та реабілітаційна медицина» (магістерський рівень освіти).
Умови оплати праці лікарів від 20 000 грн. (та інші доплати, заохочення).
ФІЗИЧНИЙ ТЕРАПЕВТ: вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» або вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична
реабілітація», або вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини» за спеціальністю «Фізична реабілітація».
Без вимог до стажу роботи.
Умови оплати праці лікарів від 20 000 грн. (та інші доплати, заохочення).
ЕРГОТЕРАПЕВТ: вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» або вища освіта (магістр) у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Фізична реабілітація», або вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров’я
людини» за спеціальністю «Фізична реабілітація». Без вимог до стажу роботи. Умови оплати праці лікарів від 20 000 грн. (та інші доплати, заохочення).
ЛІКАР-ПСИХОЛОГ: вища освіта другого (магістерського) рівня у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Медична психологія» або «Медична та психологічна реабілітація», або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст (магістр) у галузі знань «Медицина» за спеціальністю «Медична психологія».
Проходження інтернатури за спеціальністю «Медична психологія». У разі здобуття вищої освіти другого (магістерського) рівня у галузі знань «Охорона здоров’я» за спеціальністю «Медицина» або «Педіатрія», або освітньо- кваліфікаційного рівня спеціаліст (магістр) у галузі знань «Медицина» за спеціальністю «Лікувальна справа» або «Педіатрія» вимагається проходження інтернатури за однією з лікарських спеціальностей, крім спеціальностей стоматологічного, медико-профілактичного, лабораторного профілю, з наступною спеціалізацією за фахом «Медична психологія». Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста з цієї спеціальності. Безперервний професійний розвиток. Без вимог до стажу роботи.
Умови оплати праці лікарів від 20 000 грн. (та інші доплати, заохочення).
ЛІКАР-ПСИХОТЕРАПЕВТ: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа». Проходження інтернатури за спеціальністю «Психіатрія» з наступною
спеціалізацією з «Психотерапії». Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.
Умови оплати праці лікарів від 20 000 грн. (та інші доплати, заохочення).
КЛІНІЧНИЙ ПСИХОЛОГ: вища освіта другого (магістерського) рівня у галузі знань «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю «Психологія» або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст (магістр) у галузі знань «Соціально- політичні науки» за спеціальністю «Психологія». Спеціалізації за фахом «Клінічна психологія». Наявність сертифіката спеціаліста з цієї спеціальності.
Безперервний професійний розвиток. Без вимог до стажу роботи.
До роботи на посаді «клінічний психолог» допускаються особи, які здобули вищу освіту другого (магістерського) рівня за спеціальністю «Психологія», із умовою до 01 січня 2026 року пройти спеціалізацію за фахом «Клінічна
психологія».
Умови оплати праці лікарів від 20 000 грн. (та інші доплати, заохочення).
ПСИХОЛОГ: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Умови оплати праці – 13 500 грн.
Вимоги до претендентів на вакансії:
• Повна вища освіта за відповідною спеціальністю
• Диплом державного зразка
• Впевнений користувач ПК
• Володіння державною мовою
• Комунікативні здібності
• Лояльне ставлення до пацієнта, пацієнтоорієнтованість У разі потреби є можливість надання житла.
Повну інформацію можна отримати у відділі кадрів лікарні та за телефонами:
06-237-7-48-76, 0956259493
КОЛЕГИ, МИ НА ВАС ЧЕАЄМО!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!