ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ, РОЗМОВЛЯЙ УКРАЇНСЬКОЮ - НАБЛИЖАЙ ПЕРЕМОГУ!

Дата: 26.06.2023 11:48

Стартує липневий курс "Єдині" для охочих перейти на українську мову, амбасадором якого став український телеведучий та актор Олексій Суханов

Курс розпочнеться 3 липня. Приєднатися може кожен охочий із будь-якої точки світу. Участь – абсолютно безкоштовна.

Проєкт «Єдині» передбачає 28 днів підтримки переходу на українську мову. Протягом навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах.

Форма реєстрації і деталі – на сайті проєкту -