Професійні ризики медичних працівників інфекційних відділень, кабінетів інфекційних захворювань: гострі професійні захворювання.

Дата: 29.06.2023 15:10

За інформацією від ДУ «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики
хвороб МОЗ України» на території Миколаївської області на разі не зафіксовано жодних спалахів інфекційних хвороб і вищих рівнів захворюваності на інфекційні захворювання.
Враховуючи той факт, що влітку найчастіше спостерігаються випадки гострих кишкових інфекцій, особливо в контексті епідемічної ситуації, спричиненої наслідками підриву Каховської ГЕС, Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці нагадує про потенційні ризики професійних захворювань медичних працівників та
процедуру їх розслідування.
Детальна інформація на сайті за посиланням: http://surl.li/imwjc