Дата: 04.07.2023 13:15

Шановні землекористувачі Слобідської громади!

Слобідська селищна рада звертається до вас з важливим повідомленням щодо сплати земельного податку та арендної плати. Як відомо - земля є цінним ресурсом, і її використання пов'язане з деякими обов'язками перед державою та місцевими органами влади.

Земельний податок та арендна плата є важливими джерелами доходу для забезпечення розвитку інфраструктури, соціальних послуг та інших потреб. Ці кошти використовуються для покращення якості життя громади, забезпечення ефективної роботи місцевих органів влади та підтримки різних галузей.

Тому закликаємо вас вчасно та своєчасно сплачувати земельний податок та арендну плату за використання землі, якою ви володієте або користуєтесь. Це є вашим законним зобов'язанням як землекористувачів.

Відсутність своєчасної сплати земельного податку та арендної плати може мати негативні наслідки, включаючи штрафні санкції та правові наслідки. Крім того, невиконання своїх фінансових зобов'язань може призвести до обмежень у вашому праві використовувати землю.

Якщо у вас є будь-які питання щодо земельного податку та арендної плати, рекомендуємо звернутися до відділу земельних ресурсів та комунальної власності, ЖКГ та благоустрою Слобідської селищної ради щодо надання вам необхідної інформації стосовно процедури сплати та можливих пільг.

Вкотре наголошуємо! Сплата земельного податку та арендної плати є важливою складовою розвитку нашої громади та покращення життя всіх її мешканців. А також важливим складовим в допомозі нашим військовим, які захищають нас з вами!

Відділ земельних ресурсів та комунальної власності, ЖКГ та благоустрою Слобідської селищної ради.