Слобідська громада

Одеська область, Подільський район

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ.

Дата: 06.07.2023 12:09
Кількість переглядів: 120

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ«ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «СЛОБІДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» СЛОБІДСЬКОЇСЕЛИЩНОЇ РАДИ    ПОДІЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ                                        

Відповідно до Наказу Відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Слобідської селищної ради від 05.07.2023 року №31-К оголошується КОНКУРС на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Опорний заклад освіти «Слобідський ліцей» Слобідської селищної ради (смт. Слобідка, вулиця Незалежності, 2-О).

 

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСАДИ ТА УМОВИ ОПЛАТИ ПРАЦІ

Директор закладу загальної середньої освіти, посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557 (16-18 тарифний розряд). Надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002№ 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; від 28.12.2021 № 1391 «Деякі питання встановлення підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати) та доплат за окремі види педагогічної діяльності у державних та комунальних закладах та установах освіти»; Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 № 78.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ:

 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста);
 • моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу;
 •  стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;
 • організаторські здібності.

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту». До участі у конкурсі не можуть бути допущені особи, які: не можуть обіймати посаду керівника закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»; подали не всі документи, необхідні для участі у конкурсі відповідно до вимог законодавства; подали документи після завершення строку їх подання.

 

ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК, КІНЦЕВИЙ СТРОК І МІСЦЕ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, подають такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);;
 • копію паспорта громадянина України або ID-картки;
 • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 • документ, що підтверджує володіння державною мовою;
 •  мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються з 06 липня  по 04 серпня 2023 року щодня з 08:00 до 17:00 (п’ятниця – до 16:00), обідня перерва з 12:00 до 13:00. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: смт. Слобідка, вул. Незалежності, 2-О, відділ освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоровя.

ДАТА ТА МІСЦЕ ПОЧАТКУ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ, ЕТАПИ ЙОГО ПРОВЕДЕННЯ ТА ТРИВАЛІСТЬ

Конкурсний відбір здійснюватиметься за результатами: перевірки на знання законодавства (письмове тестування) у сфері загальної середньої освіти, відповідно до Примірного переліку питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 19 травня 2020 року №654, перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання на зразок вирішення конкретно представлених конфліктних ситуацій, що виникають між учасниками освітнього процесу; публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки - для осіб, які раніше не обіймали посаду керівника закладу освіти та на 6 років - для осіб, які раніше обіймали посаду керівника закладу освіти), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо (не більше 7 хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування. Інформація про дату, час та місце проведення етапів конкурсного відбору буде розміщуватися на сайті Слобідської селищної  ради додатково.

З Положенням про проведення конкурсного відбору на заміщення посади керівника закладу загальної середньої освіти Слобідської селищної ради, затвердженого рішенням селищної  ради від 29 червня 2023 року №825-VIII, можна ознайомитися на офіційному вебсайті Слобідської селищної ради в розділі "офіційні документи" .

ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ’Я, НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ТА АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ ОСОБИ, УПОВНОВАЖЕНОЇ НАДАВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОНКУРС ТА ПРИЙМАТИ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ.

 • Провідний  спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Слобідської селищної ради Ганчарук Юлія Юріївна.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Слобідської селищної ради Панчина Наталія Іванівна.

електронна адреса slobidka.vo.msk.oz@gmail.com

ПОСИЛАННЯ НА НАКАЗ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних