Роботи з капітального ремонту приміщення під влаштування ЦНАПу Слобідської селищної ради продовжуються.

Дата: 20.07.2023 10:37

Центри надання адміністративних послуг населенню є невід'ємною частиною сучасної адміністративної реформи, спрямованої на полегшення доступу до державних послуг і забезпечення їх високої якості. Реалізація цілей ЦНАПу залежить від багатьох факторів, а одним з найважливіших є окреме приміщення та його відповідність сучасним стандартам.
З метою забезпечення високої якості адміністративних послуг для Слобідської громади, під керівництвом Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Михеля продовжується капітальний ремонт та модернізація частини приміщення першого поверху адміністративної будівлі Слобідської селищної ради, з урахуванням потреб громади і сучасних стандартів надання послуг.
Зараз в  приміщенні тривають внутрішні роботи з ремонту підлоги, стін, стелі. На даний час йдуть роботи відповідно до графіку.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису