Висловлюємо співчуття нашій колезі з приводу смерті матері.

Дата: 28.07.2023 15:23

Колектив Слобідської селищної ради висловлює щирі співчуття колезі Ломовій Світлані Сергіївні та всій її родині з приводу смерті матері Ломової Віри Валеріїни.

Жодні слова не зменшать душевний біль від втрати найріднішої людини. Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття та підтримки Вам і Вашим рідним. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести страшне горе.

Міцнійте і будьте сильні. Нехай наші молитви дають сил перенести цей біль.

Вічна і світла пам'ять Вірі Валеріївні.