Робоча нарада в Слобідські селищній раді, яка відбулася 11 серпня 2023 року

Дата: 11.08.2023 12:04

11 серпня 2023 року в селищній раді відбулася важлива робоча нарада, на якій обговорювалися актуальні питання щодо готовності освітніх закладів до нового навчального року. Нарада проводилася під головуванням Слобідського селищного голови  Віктора ДОЦУЛЕНКА та за участю: Віталія МИХЕЛЯ- заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Олександра РАКУХИ – директора комунального підприємства «Водоканал Слобідка» та Олександра ПОЛЯКОВА - начальника комунальної установи «Місцева пожежна команда»..

Нарада набула важливою, оскільки вона відбулася перед важливою датою - початком нового навчального року. Головною метою наради було розглянути результати перевірки, яка була проведена напередодні, 10 серпня 2023 року, та вжити необхідні заходи для усунення виявлених недоліків.

Під час наради відбулася активна дискусія щодо проблем, виявлених під час перевірки готовності освітніх закладів. Учасники наради детально розглянули кожен аспект.

Робоча нарада виявилася продуктивною та результативною, оскільки учасники зосередили свої зусилля на вирішенні актуальних питань та розробці практичних рішень. Ця зустріч стала важливим кроком до забезпечення якісної освіти та забезпечення належних умов для навчання учнів у новому навчальному році.