Голова (начальник) Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олег КІПЕР про наслідки російської атаки 14 серпня.

Дата: 15.08.2023 19:57

Наслідки російської атаки 14 серпня

Гіпермаркет працював в Одесі з 2001 року. Незадовго до повномасштабної війни підприємці зробили ремонт, продовжували працювати і під час блекаутів. Аж поки шматок російської ракети не потрапив у приміщення. Тепер гіпермаркет відновленню не підлягає.

Нині допомагаємо бізнесу з ліквідацією наслідків російської атаки. Продовжимо забезпечувати постраждалих підприємців всією необхідною технікою для екологічного прибирання руйнувань.

Також допомогу надає міська влада.

Відновити роботу гіпермаркет планує вже після нашої перемоги. Будемо всіляко сприяти бізнесу у майбутньому.

270 людям, яких росія «звільнила» від роботи у гіпермаркеті, запропонують роботу в інших підприємствах мережі.