Президент звернувся до учасників VІ Міжнародного ветеранського форуму «Україна. Захисники. Майбутнє».

Дата: 22.08.2023 12:58

«Сьогодні на Форумі урядовці представлять пакет тих рішень, які є першочерговими, щоб наші ветерани могли достойно інтегруватись у соціальне життя після повернення з війни. З війни завжди повертаються іншими, ніж ішли на неї. І тому це особливо складно – після всього, через що пройшов, після всього, що довелося пережити, після всіх втрат, які бачив. Особливо складно будувати життя. Але ви герої! Ви потрібні! Ви потрібні Україні! Кожен і кожна, хто бʼється заради України, хто наближав і наближає перемогу України».