Відзначення у 2023 році в умовах повномасштабної війни 32-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

Дата: 22.08.2023 15:27

З метою належного відзначення у 2023 році в умовах повномасштабної війни 32-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, Подільська районна державна (військова) адміністрація Одеської області наголошує на забезпеченні організації і проведенні тематичних заходів із суворим дотриманням обмежень воєнного стану та з урахуванням безпекової ситуації в конкретному населеному пункті.

Для максимальної безпеки громадян під час проведення запланованих урочистих та святкових заходів на території Подільського району Одеської області рекомендуємо:

• заборонити масові зібрання під час відзначення державних свят впродовж з 23 по 24 серпня 2023 року;
  • не опубліковувати інформацію про фактичний час та місце проведення заходів;
  • усі урочистості мають пройти із залученням обмеженої кількості людей, що важливо, без масового залучення дітей;
  • при організаційній підготовці до проведення заходів необхідно передбачити можливість укриття учасників у захисних спорудах цивільного захисту;
  • в обов'язковому порядку дотримуватися заходів безпеки та у випадку оголошення сигналу повітряної тривоги, скеровувати всіх до укриття.